بهترین مکان برای یافتن افراد حرفه ای

اگر به دنبال یک طراحی دکوراسیون حرفه‌ای و منحصر به فرد هستید، ما به شما کمک می‌کنیم تا به دکوراسیونی متفاوت و جذاب برای خانه‌تان دست پیدا کنید.
تیم ما از طراحان دکوراسیون با تجربه، با استفاده از ایده‌های خلاقانه و جدید، طراحی‌هایی را برای شما ایجاد می‌کنند که باعث خلق فضاهای راحت و زیبا در خانه شما می‌شود. از شرایط فضایی کوچک گرفته تا فضاهای بزرگ، تیم ما با در نظر گرفتن سلیقه شما، ایده‌های خلاقانه خود را به کار می‌گیرد تا بهترین نتیجه را به شما ارائه دهد.

تضمین کیفیت طراحی

 یکی از امتیازات بزرگ مجموعه دکورابو، تضمین ارائه خدمات طراحی تا زمان رضایت مشتری است؛ بدین صورت که ما طراحی های اولیه را بر اساس خواسته ها و نمونه های ذهنی شما طراحی می‌کنیم، و نتیجه را در کنار شما ادیت خواهیم کرد و در صورت لزوم نیز باز طراحی خواهیم نمود؛ که ادیت نهایی طرح همان طرح دلخواه شما باشد و برای تهیه نقشه‌ها و جزئیات اجرایی آماده شود. به جهت تضمین اجرایی طرح نهایی و نقشه های اجرایی نیز ما تا انتهای پروژه در کنار شما خواهیم بود.

همچنین در طراحی دکوراسیون، توجه به جزئیات بسیار حائز اهمیت است. تیم ما با توجه به جزئیات و نکات کوچک، دکوراسیونی بی‌نظیر برای شما خلق می‌کند که ماندگاری بالایی دارد.
اگر می‌خواهید خانه‌ای با طراحی دکوراسیون منحصر به فرد و خاص داشته باشید، با تیم ما همراه شوید. ما با ارائه خدماتی با کیفیت و قیمت‌های مناسب، بهترین راه‌ حل‌های دکوراسیونی را برای شما ارائه خواهیم داد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید.

 دکوراسیون پذیرایی و نشیمن

طراحی اتاق کودک 

طراحی لابی منزل 

طراحی داخلی منزل 

طراحی داخلی اداری 

طراحی انواع مدل های لوستر

طراحی انواع مدل های مبلمان

دکوراسیون مغازه و فروشگاه

انواع سبک های طراحی

برای ثبت سفارش از روش های زیر اقدام نمایید.

فروشگاه: اراک، خیابان دکترحسابی، نبش کوچه مریدی، فروشگاه چشمه نور (دکورابو)

کارخانه: احمدآباد، خیابان مسجد، خیابان آلومینیوم بابک

4751 555 0937
086-32235028
ساعات پاسخگویی تلفنی( بجز ایام تعطیل)
از ساعت 8:00 الی 16:30

info@decorabo.com