حریم خصوصی کاربران دکورابو

این روزها با قدرتمند شدن جریان اطلاعات و استفاده روزمره کاربران از اینترنت و وسایل ارتباطی،حفظ حریم خصوصی کاربران به یکی از جدی‌ترین دغدغه‌ها تبدیل شده‌ است. نگرانی بسیاری از مشتریان، محفوظ ماندن اطلاعات شخصی همچون شماره موبایل، نام و نام خانوادگی و ایمیل است که برای ثبت نام و لاگین شدن به ما می‌سپارند. باید گفت ما نیز اهمیت این موضوع را درک می‌کنیم و حریم خصوصی کاربران برای ما اهمیت بسیاری دارد.

با وجود این‌ که امنیت به صورت نسبی تعریف شده است اما در طراحی وب سایت دکورابو تلاش شده که بیشترین سطح امنیتی در نظر گرفته شود. در زمان ثبت نام، درخواست ایمیل، شماره تماس، آدرس دقیق محل زندگی، کد پستی ، نام و نام خانوادگی و غیره، تمامی در خواست‌ها و خدمات بر روی سرورهای ایمن ما ذخیره و توسط فایروال‌های مستحکم محافظت خواهند شد. اطلاعات شخصی شما نیز به صورت رمزنگاری‌شده در بستر امن HTTPS به وب‌سایت ما منتقل و برای تعاملات و خریدهای بعدی نگهداری خواهند شد.

چه از نظر قانونی چه از نظر اخلاقی ما موظف به صیانت از اطلاعات و پرونده‌های شما هستیم. اطلاعات شخصی شما نیز صرفاً جهت تعاملات بعدی به صورت کدگذاری‌ شده نگهداری می‌شوند تا در سفارش‌ها و درخواست‌های آینده بتوانید به راحتی وارد سامانه شوید و سفارش خود را ثبت نمایید. ما هم از اسپم متنفریم و ایمیل‌ها و پیام‌های تبلیغاتی را برای کاربران‌مان ارسال نخواهیم کرد.

همکاران بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش به برخی از اطلاعات شما دسترسی دارند آن هم برای ارائه پشتیبانی بهتر و خدمات با کیفیت‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد. تمامی اطلاعات شخصی شما نزد ما محفوظ خواهد ماند و در اختیار افراد یا سازمان‌های دیگری قرار نخواهد گرفت. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. به طور کلی ما موظفیم از اطلاعات شما حفاظت و حراست نماییم.